Detský Poľovnícky klobúk Erik Poľovnícky klobúk Erik, navrhnutý pre naše najmenšie poľovačky a poľovačky, zostrojený z 100% vlnenej plste s jedinečnou “do vrecka” úpravou a zdobený prírodnou bavlnenou stuhou. Klobúk je vybavený textilným potným pásikom Werra Hunting pre maximálne pohodlie a pohlcovanie potu. Nechajte svoje deti cítiť sa štýlovo a pohodlne s Poľovníckym klobúkom Erik. Perfektný doplnok pre malých dobrodruhov!

Detský Poľovnícky klobúk Havel Klobúk Havel je vhodný pre naše detičky, vyrobený z 100% vlnenej plsti v klasickom dizajne. Je zdobený prírodnou bavlnenou splietanou dvojfarebnou šnúrou a elegantným bažantím pierkom. Klobúk je vybavený textilným potným pásikom Werra Hunting pre maximálne pohodlie. Nechajte svoje deti vyzerať štýlovo a cítiť sa pohodlne s Poľovníckym klobúkom Havel. Skvelý doplnok pre malých dobrodruhov!
Našim malým poľovníkom prinášame detský poľovnícky klobúk Magnus! Tento 100% vlnený klobúk v alpskom štýle je určený pre deti a je ozdobený silnou krútenou bavlnenou šnúrou a plstenou aplikáciou na umiestnenie úlomkov. S textilným potným pásikom Werra Hunting je pohodlný a funkčný. Urobte z poľovníctva zábavu aj pre vaše deti s naším detským poľovníckym klobúkom Magnus!
Môj košík
Vaša karta je prázdna.

Zdá sa, že ste si ešte nevybrali.